Flexus vrata za ormar, visina 2 police, V 810 mm, bukva
Boja:
Izaberite Boja!
Izaberite
Bijelo
Bukva
Siva
413,00KN
Bez PDV-a
- Izbor 5 boja
- Izdržljiv laminat
- Dodavanjem vrata dobije se ormar
Par vrata od laminata sa sivim ručkama. Idealno za regal za knjige iz serije namještaja Flexus.
Ovo je AJ proizvod

- Informacije o proizvodu
- Plaćanje i dostava
Više informacija o proizvodu
Pretvorite svoj regal za knjige u ormar upotrebom vrata od izdržljivog laminata! Vrata čine prilagodljivo i individualno rješenje kada se koriste zajedno s regalom za knjige iz serije namještaja Flexus.
Možete vrlo jednostavno sastaviti vlastitu kombinaciju namještaja izborom vrata koja odgovaraju regalu za knjige ili izborom kontrasnih boja za moderniji izgled namještaja. Bez obzira koja vrata koristite, regal za knjige iz serije Flexus je baš za njih. Vrata visine 810 mm će prekriti dvije police i mogu se koristiti na bilo kojem regalu za knjige iz serije Flexus. Da li želite posve zatvoreno rješenje?Izaberite vrata koja u potpunosti prekrivaju police na vašem regalu. Da li želite djelomično otvoreno rješenje?U tom slučaju izaberite vrata koja djelomično pokrivaju police. Možete izabrati dva ili više pari vrata koji zatvaraju po jednu policu kako bi dobili pojedinačno otvaranje na jednom regalu.
Serija Flexus je dizajnirana za ljude koji traže izdržljiv namještaj, jednostavnu montažu i prilagodljivost! Izbor sadrži sve od konferencijskih stolova i ormara do stalaka i stolova koji pristaju kako u malom uredu tako i u velikom. Sa serijom namještaja Flexus možete kreirati kompletno rješenje prema vlastitim potrebama s izborom od pet boja koje možete kombinirati!
-
Dokumenti
Karakteristike proizvoda
Visina: | 810 mm |
Boja: | Bijelo , Bukva , Siva |
Oznaka za boju: | D 8685 M , D 8902 PR , U 164 PE |
Materijal: | Laminat |
Težina: | 7,65 kg , 8,4 kg |
Jamstvo: | 3 godine |
Pročitaj više